Sõitjate tellimusveod

2017-04-16T11:51:55+00:00 21.07.2015|Transport|

 

Rõuges asuv ettevõte OÜ Mäe-Rõuge pakub sõitjate juhuveoteenust oma kaubamärgi JanMark Reisid all Eesti siseselt, teistes Balti riikides ja Soomes-Rootsis. Eriti meeldib meile teenindada sõitjaid oma kaunis maakonnas ning Rõuge-Haanja piirkonna mägede-orgude vahel.

Kohaliku teenusepakkujana oleme valmis sind ja/või sinu kliente teenindama nii võro kui kirjakeeles. Sinu välismaiseid külalisi avitame inglise keeles ning ida-turistidega pursime vene keelt.

Tellimusvedusid teostame mugavustega turismibussiga Mercedes-Benz Sprinter. Väikebussi mahub lisaks juhile veel 19 sõiduhuvilist. Suvel jahutame reisijad maha kliimaseadme ja kohtventilatsiooniga. Külmaga paneme salongis radiaatorid huugama. Bussi kõigi istmete seljatoed on reguleeritavad. Seljatuge alla lastes tekib pikemal sõidul päris mõnus olemine. Hämaras saab oma istme kohal lugemisvalguse sisse lülitada ja sõidu ajal laseme krapist tümpsu või viiulihelisid, nii kuidas soov on.

Ettevõttel on välja sebitud ka Euroopa Ühenduse tegevusluba rahvusvaheliseks sõitjateveoks.

Rohkem teavet meie bussi mugavusvarustuse ja sõitjateveo teenuse kohta leiab meie kodulehelt www.janmarkreisid.ee   (ettevaatust, koduleht on pisut tõsisema olemisega kui praegu loetav tekst)

Nii, et Rõuge-Haanja rahval bussi hea lähedalt tellida, ei pea kohaletulekut kaua ootama.

 

Kui sõidusoov kindel, mõni küsimus veel,

leiad info netist janmarkreisid punkt ee ee

 

Kohtume JanMark Reisid bussi pääl!

Lugupidamisega

Jaanus Mark
JanMark reisid asutaja

 

„See on nii hea buss, ma olen sõitnud sellega“ ütles novembris üks meie teenust varasemalt kasutanud reisija teistele kaas-sõitjatele kes esmakordselt JanMark Reisid bussi pardale astusid.

Aitäh heade sõnade eest! Oleme jätkuvalt teie teenistuses, igatahes!

Close
Kuulutuse lisas